Forum Dobra dusza Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Bóle kręgosłupa

 
Odpowiedz do tematu    Forum Dobra dusza Strona Główna » Zdrowie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Bóle kręgosłupa
Autor Wiadomość
FilipMowa87



Dołączył: 07 Sie 2018
Posty: 1

Post Bóle kręgosłupa Odpowiedz z cytatem
Męczą Cię bóle kręgosłupa? Chciałabyś się pozbyć cellulitu? Rehamobile zaprasza! Jesteśmy zespołem profesjonalnych fizjoterapeutów, którzy z zaangażowaniem praktykują swoje rzemiosło. Świadczymy masaże relaksacyjne, sportowe, oraz terapię manualną i kinesioTaping! Mamy certyfikaty, które są dowodem naszej fachowości. Oferujemy również kursy masażu oraz szkolenia, a także porady dietetyczne i wywiady żywieniowe! Bóle kolana, stłuczenia, zablokowane stawy - dzięki nam staniesz się sprawny oraz wypoczęty! Mieszkasz w mieście Poznań? To zapraszamy do Rehamobile! Możesz zarezerwować wizytę online albo przez telefon! Zobacz więcej na: Bóle kręgosłupa Poznań
Wto Sie 07, 2018 07:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Sie 07, 2018 07:38
domi.nika



Dołączył: 25 Cze 2019
Posty: 234

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam szkolenia i kursy dla fizjoterapeutów i osteopatów na stronie www.fizjosystem-szkolenia.pl
Wto Cze 25, 2019 12:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Keszka



Dołączył: 02 Lut 2021
Posty: 14

Post Odpowiedz z cytatem
Masaże są na to najlepsze, mi najbardziej pomogły. Plus ćwiczenia rozciągające
Wto Lut 02, 2021 17:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vlawegusa



Dołączył: 27 Paź 2020
Posty: 31
Skąd: Żywiec

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli masaże, to tylko takie wykonywane przez prawdziwych profesjonalistów. Osoby niekompetentne mogą narobić nam więcej szkody, niż pożytku, a z kręgosłupem nie ma żartów. Ja regularnie chodzę na masaże do https://bristolbusko.pl/. Jestem bardzo zadowolona z tych usług.
Pią Lut 26, 2021 19:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margeritta303



Dołączył: 15 Lip 2021
Posty: 3
Skąd: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie pomogła intensywna fizjoterapia pod okiem specjalisty.

_________________
Urodziny: 04.02.1987

szyby kraków
Czw Lip 15, 2021 12:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anjja



Dołączył: 04 Sty 2022
Posty: 36

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie terapia manualna to bardzo dobre rozwiązanie, mi bardzo pomogła przy problemach z bólem kręgosłupa i problemami z ruchomością stawów. Na zabiegi chodziłam do Centrum Rehabilitacyjnego Sonatio w Bydgoszczy https://www.sonatio.pl/oferta/terapia-manualna Zdecydowanie mogę wam to miejsce doradzić, pracują tam super fizjoterapeuci, profesjonalni i skutecznie działający a ceny są u w centrum w porządku.
Sro Sty 19, 2022 19:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jojoba



Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 35

Post Odpowiedz z cytatem
O ja tez polecam dobre kursy z fizjoterapii masażu i medycyny niekonwencjonalnej Spasja https://www.spasja.pl/. Oprócz wiedzy i umiejętności firma oferuje zaświadczenia MEN respektowane w Unii Europejskiej
Nie Mar 27, 2022 10:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Mar 27, 2022 10:51
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Dobra dusza Strona Główna » Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dobra dusza  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)