Forum Dobra dusza Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Dom czy mieszkanie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Dobra dusza Strona Główna » Hyde Park Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Dom czy mieszkanie
Autor Wiadomość
Rolfolrejfak



Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 1

Post Dom czy mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Cześć wszystkim. Stawiam wam tutaj odwieczne pytanie młodych ludzi - dom czy mieszkanie? Ja osobiście jestem raczej za mieszkaniem. Podoba mi się bardzo oferta http://www.mojdom.com.pl/lokale-mieszkalne/ i z pewnością będę miała plan zakupienia sobie nowoczesnego mieszkania. Wy jakiego za to jesteście zdania? Pozdrawiam! Smile
Sro Lis 22, 2017 15:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Lis 22, 2017 15:30
Vouch34



Dołączył: 08 Lut 2018
Posty: 5
Skąd: Bytom

Post Odpowiedz z cytatem
Ja niestety niezbyt się na tym znam... Nie będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...

_________________
Nie można zmusić serca by wybierało rozsądnie. Samo podejmuje decyzje
Czw Lut 08, 2018 17:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotras



Dołączył: 11 Lut 2018
Posty: 5
Skąd: Gniew

Post Odpowiedz z cytatem
Na pewno trzeba zadbać o właściwe ubezpieczenie domu. Dość interesujące ubezpieczenie domu z ubezpieczeniaonline.pl jest np. tu Smile Warto się temu bliżej przyjrzeć Wink

_________________
Nigdy się nie poddamy. Będziemy walczyć do ostatniego Rosjanina.
Czw Mar 01, 2018 14:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myrynda



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 230

Post Odpowiedz z cytatem
My się wybudowaliśmy i w zasadzie powoli już go urządzamy. Pokoje mamy umeblowane, łazienka wyposażona tylko jeszcze kuchnia i salon został nam do urządzenia. Ja przy urządzaniu salonu dużą uwagę zwracam na to, aby był funkcjonalny także dla dzieci. Spędzają tam dużo czasu, w poprzednim domu wynajmowanym meble nie były zbyt bezpieczne, a zabawki były wszędzie. Teraz planuję kupić czarne matowe meble w tym sklepie https://www.furnival.pl/czarne-meble-do-salonu,25,art mają spory wybór a wysyłak w ciągu dwóch dni roboczych.
Wto Cze 19, 2018 14:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaspana



Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 50

Post Odpowiedz z cytatem
Mam mieszkanie, ale nie powiem że nie chciała bym mieć własnego domu. Ale to póki co marzenie. W tej chwili urzadzać będziemy salon i znalazlam niedawno artykuł, ktory okazał się bardzo pomocny. Warto zerknąć tu http://www.budowac24.pl/jakie-meble-swietnie-sprawdza-sie-w-pokoju-dziennym/ Ciekawe podpowiedzi nie tylko dotyczące umeblowania, ale też np dodatków. Do tej pory zastanawiałam się gdzie dam mój zbiór książek. A w sumie podpowiedź by zamotować regały w salonie, mi przypadła do gustu.
Sob Cze 23, 2018 13:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula883



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 47

Post Odpowiedz z cytatem
Obojętnie czy dom czy mieszkanie, ważne jest przede wszystkim to co jest w środku. Wygląd mieszkania, w szczególności dodatki czynią go pięknym. Dywaniki handmade, stworzone ze specjalnej nitki i wysokiej jakości idealnie wpasują się w klimat nowo wyremontowanego mieszkania czy domu Smile
Wto Cze 26, 2018 09:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gercia82



Dołączył: 20 Lip 2018
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
Kiedy poszukujesz właściwego mieszkania to zakup apartament w Pasieki-Komorniki. Komorniki to miejscowość nieopodal Poznania, która jest atrakcyjna dla szukajacych spokoju osób. Wspaniała urbanistyka i kojąca przestrzeń to najważniejszy plus tego miejsca. Dojazd jest tutaj dogodny dla nowego rezydenta.
Pią Lip 20, 2018 15:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alexa555



Dołączył: 21 Lip 2018
Posty: 51

Post Odpowiedz z cytatem
Gdy jesteś przekonany o kupnie domu i zastanawiasz się nad solidnym deweloperem, który zagwarantuje Ci sprawnie przeprowadzone zamówienie to znakomitym wyjściem będzie postawienie na firmę Koninko.com.pl. Profesjonalne traktowanie kupującego i świetna jakość zlecenia uczyni, iż będziesz na 100% usatysfakcjonowany. Ja ich usługi wybrałam i się nie zawiodłam.
Wto Lip 24, 2018 08:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula883



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 47

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zdecydowanie wolę mieszkanie. Może w przyszłości pozwolę sobie na dom ale teraz potrzebuję czegoś znacznie mniejszego. Natknęłam się niedawno w sieci na nowe inwestycje mieszkaniowe, które już są dostępne na Bemowie. Przyznam, że bardzo się zainteresowałam tym tematem.
Czw Sie 30, 2018 21:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kabix179



Dołączył: 24 Cze 2018
Posty: 78

Post Odpowiedz z cytatem
Hmmm... Moim zdaniem ważne jest w pierwszej kolejności przeliczenie posiadanego budżetu. Jeżeli posiadamy wystarczającą ilość gotówki to warto zainwestować w coś nowego. Polecam sprawdzić - nowe mieszkania Warszawa.
Sro Wrz 26, 2018 07:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polki88



Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 12

Post Odpowiedz z cytatem
Cześć . Szukałem w ostatnim czasie dobrej jakości pościeli do domu . Zakupiłem tematyczną pościel i klocki lego dla syna a to wszystko przy jednym zamówieniu w tym sklepie internetowym . Serdecznie polecam przejrzeć ich ofertę i skorzystać z obecnych promocji . Naprawdę warto .
Wto Lis 20, 2018 13:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Werox111



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 39

Post Odpowiedz z cytatem
To zależy od wielu rzeczy. Chyba najbardziej istotną kwestią jest to na jakim etapie w życiu jesteś. Ja na chwilę obecną wolę mieszkanie jak jestem jeszcze sprawna i pracuję a na starość wolałabym zamieszkać w domu. Polecam też Wam jak już będziecie kupować meble do Waszego azylu, że jest bardzo fajna firma, która oferuje akcesoria meblowe .
Czw Paź 17, 2019 10:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dobrydom



Dołączył: 21 Paź 2019
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Pewnie że dom. Więcej opcji do wyboru. Wyobraź sobie drewniane parapety, panele drewniane na ścianach itp. Robisz co chcesz do głębokości Twojego portfela Smile
Pon Paź 21, 2019 13:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
chorygen



Dołączył: 21 Paź 2019
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Zobacz które meble nadają się do renowacji. Przed przeprowadzką sprawdź może coś uda się odnowić. Moje szpece z http://stolarniawawer.pl/ nie takie meble ratowali.Dali radę odnowić nawet panele drewniane i blat drewniany


Ostatnio zmieniony przez chorygen dnia Czw Maj 21, 2020 09:17, w całości zmieniany 2 razy
Pon Paź 21, 2019 13:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alicja87



Dołączył: 18 Lis 2019
Posty: 18

Post Odpowiedz z cytatem
Niedawno chciałam znaleźć dużo informacji na niniejszy wątek w internecie i natknęłam się na stronę - http://zamki-zawiasy.pl , na której odszukałam to co chciałam znaleźć. Wyjątkowo dużo ciekawych informacji można wynieść z tej strony. Gorąco polecam.
Czw Lis 28, 2019 14:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Lis 28, 2019 14:55
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Dobra dusza Strona Główna » Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dobra dusza  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)