Forum Dobra dusza Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Domy w miesiac
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Dobra dusza Strona Główna » Nowosci i różne ogłoszenia Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Domy w miesiac
Autor Wiadomość
myrynda



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 230

Post Domy w miesiac Odpowiedz z cytatem
Cześć, czy myślicie że domy strukturalne podbiją nasz rynek? Zauważyłam, że coraz więcej takich firm powstaje i wśród moich znajomych jest spora część zwolenników takich domów. Ja sama należę do zwolenników takiego rozwiązania i zdecydowałam się na budowę domu strukturalnego. Dzięki temu mogę wybrać projekt, który mi odpowiada i nie czekać pół roku czy nawet rok na skończony dom ale wprowadzić się zaledwie w kilka miesięcy.
Sob Cze 12, 2021 17:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Cze 12, 2021 17:27
halinka



Dołączył: 31 Gru 2021
Posty: 26

Post Odpowiedz z cytatem
A ja mimo wszystko wolę rozwiązania tradycyjne i domy murowane. Przede mną taka budowa właśnie, przeglądałam gotowe projekty domów i znalazłam już ten jeden wymarzony - z poddaszem, 4 sypialnie, duży garaż. Do tego projekt jest w naprawdę rozsądnej cenie a z nim pełna dokumentacja i jeszcze kilka gratisów.
Pon Lut 21, 2022 17:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Lajla



Dołączył: 19 Gru 2021
Posty: 116

Post Odpowiedz z cytatem
Smile


Ostatnio zmieniony przez Lajla dnia Wto Cze 14, 2022 08:03, w całości zmieniany 1 raz
Pią Mar 04, 2022 18:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Silny565



Dołączył: 19 Mar 2022
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam wypożyczalnię samochodową BEEP Smile.

_________________
https://beep.rent/wypozyczalnia/miasto/wypozyczalnia-samochodow-nowy-targ
Sob Mar 19, 2022 18:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kinga23



Dołączył: 19 Mar 2022
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Czy słyszeliście o firmie QKIDS ? Zrobiłam prawie całą wyprawkę do mojego dzidziusia Smile Polecam Smile

_________________
QKIDS
Sob Mar 19, 2022 20:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anita20



Dołączył: 12 Kwi 2022
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
Budowa domu metodą kanadyjką (szkieletowa) jest dużo szybsza niż murowana, ponieważ dom można postawić nawet w jeden miesiąc. Ja natomiast jest również za metoda tradycyjną czyli dom murowany, wydaje mi się dużo solidniejszy.

_________________
https://www.prog-greg.pl/kategoria-produktu/wozki-przegubowe/
Wto Kwi 12, 2022 21:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nika25



Dołączył: 19 Kwi 2022
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Hej,

znalazłam świetną stronkę internetową, która posiada w swojej ofercie dużo nowoczesnych, eleganckich i naprawdę w przystępnej cenie lamp oraz wszelkiego rodzaju oświetlenia do wnętrza, jak i na zewnątrz domu/mieszkania 🙂 Podrzucam Wam linka, bo komuś może się przydać 🙂

https://kolory-swiatla.pl/
Sro Kwi 20, 2022 22:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WRONA



Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 138

Post Odpowiedz z cytatem
Myślę, że budowa domu to na tyle poważna inwestycja, że warto się do niej odpowiednio przygotować. Ostatnio wiele pozytywnych opinii słyszałam o firmie : https://eurodompoznan.pl Z tego co wiem, to są w stanie dla was zaprojektować dom, więc myślę że warto sobie tam zerknąć w wolnej chwili.
Sro Kwi 27, 2022 23:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula23



Dołączył: 28 Kwi 2022
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Czy wiecie może ile kosztuje projekt przebudowy pomieszczeń gospodarczych na pomieszczenia mieszkalne ?

_________________
Sklep Signproject - znaki bhp, ppoż, bezpieczeństwa, morskie, budowlane
Czw Kwi 28, 2022 20:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateo 77



Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 86

Post Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie, podstawą powinno być znalezienie takiej formy budowy, która faktycznie pomogłaby Wam postawić idealny budynek. Słyszałem, że wiele osób dzisiaj stawia na takie domy pasywne jak chociażby https://www.multicomfort.pl/domy-prefabrykowane/domy-pasywne/ i mnie to wcale nie dziwi. Skoro da się załatwić całą budowę zdecydowanie szybciej, to czemu tego nie zrobić?
Pią Kwi 29, 2022 08:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shayne



Dołączył: 28 Kwi 2022
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
A czy to jest dość trwałe i bezpieczne rozwiązanie?
Sob Kwi 30, 2022 19:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateo 77



Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 86

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem, w jaki sposób dokładnie funkcjonują takie projekty, ale wygląda to ciekawie. Moim zdaniem jeśli zastanawiacie się nad budową własnego obiektu, to powinniście w pierwszej kolejności ustawić swoje priorytety. Najlepiej przejrzyjcie różne projekty domów i zdecydujcie, co najbardziej do Was trafia.
Czw Cze 09, 2022 21:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika



Dołączył: 25 Cze 2019
Posty: 234

Post Odpowiedz z cytatem
ale że da rade wybudować dom w miesiąc? wow :0 jestem pod wrażeniem

_______________
https://www.foju.pl/deweloper-w-szczecinie/
Pon Lip 18, 2022 18:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sabinka



Dołączył: 06 Wrz 2022
Posty: 94

Post Kontenery mieszkalne Odpowiedz z cytatem
A co powiecie na kontenery mieszkalne ? Jest to sposób na szybkie postawienie obiektu mieszkalnego. Kontenery mieszkalne oferują użytkownikom zarówno wygodne miejsce do mieszkania, jak i niezwykłą funkcjonalność ułatwiającą codzienne życie, taką jak łazienka z ubikacją, w pełni funkcjonalny aneks kuchenny z lodówką i kuchnią elektryczną. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić sobie wygodne miejsce do życia o każdej porze dnia i nocy, przez cały rok. Warto się zastanowić nad taką opcją.
Sro Sie 23, 2023 09:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldek77



Dołączył: 06 Lis 2023
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Częściami maszyn nazywamy typowe elementy powtarzalne, jak śruby trapezowe, dociski szybkomocujące, sprzęgła, koła łańcuchowe/zębate stożkowe/zębate/pasowe zębate/zębate modułowe/pasowe klinowe, sprężyny, stosowane powszechnie we wszystkich maszynach i urządzeniach mechanicznych.

_________________
koła pasowe klinowe
Pon Lis 06, 2023 20:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Lis 06, 2023 20:09
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Dobra dusza Strona Główna » Nowosci i różne ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dobra dusza  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)