Forum Dobra dusza Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Samochód
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Dobra dusza Strona Główna » Hyde Park Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Samochód
Autor Wiadomość
Janusz Bąk



Dołączył: 21 Cze 2021
Posty: 77

Post Samochód Odpowiedz z cytatem
Skoda Fabia Poznań to mój ulubiony samochód, jest mały i wszędzie nim jestem wstanie dojechać i załatwiać swoje sprawy na mieście. Auto jest o tyle bardzo fajne że tak naprawdę nie mam z nim żadnych problemów jest to chyba mój najfajnieszy samochód jaki miałem.
Pią Lip 02, 2021 22:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Lip 02, 2021 22:10
Latek



Dołączył: 15 Sie 2021
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Skody są super, zwłaszcza te nowe modele. Jeśli interesuje was motoryzacja i szukacie sprawdzonych informacji, to polecam - obserwuj nas na FB https://www.facebook.com/magazynsuperauto. Tam są recenzje samochodów, nowości motoryzacyjne, przeglądy, informacje, naprawdę prowadzone jest to rzetelnie i z pasją.
Pon Sie 16, 2021 08:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sportodzywki1



Dołączył: 16 Sie 2021
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie wygrywają Citroeny. Teraz mam już swój 3 model od tego producenta i nigdy nie miałam z nimi problemów. Naprawdę dobre samochody. Wiem, że niektórzy się na nie skarzą, ale ja nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Jeśli już coś przy nich robiłem to tylko drobne naprawy, nic wielkiego.
Pon Sie 16, 2021 10:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
myrynda



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 230

Post Odpowiedz z cytatem
Sporo ciekawych informacji dotyczących lakiernictwa znajdziecie pod tym adresem: https://e-lakiernik.net/porady/post/maska-polmaska-ochronna-lakiernicza-z-filtrem-weglowym-3m . Szukałem ostatnio maski lakierniczej i udało mi się znaleźć ten ciekawy artykuł. Notabene, warto go przeczytać. Posiadają również własny sklep internetowy, więc zakupicie tam również produkty do lakierowania czy polerowania.
Nie Sie 29, 2021 19:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anakin



Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 167

Post Odpowiedz z cytatem
Lakierowanie samochodu tylko na filmach tak prosto wygląda. Jeśli nigdy tego nie robiłeś, to radzę zaufać specjalistom. Mogę ci polecić serwis Nissan Dyszkiewicz w Konstancinie-Jeziorna. Po wyjeździe z serwisu nie poznasz własnego auta. Warto zainwestować w jakość i trwałość.
Pon Wrz 20, 2021 22:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18



Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 433

Post Odpowiedz z cytatem
A czy wiecie w ogóle gdzie szukać pomocy drogowej w razie czego, jakby coś się stało z waszym autem? Ja znalazłam artykuł http://digital-system.pl/gdzie-szukac-dobrych-krakowskich-pomocy-drogowych/ z którego dowiedziałam się właśnie jak szukać sprawdzonej firmy do holowania auta etc.
Czw Paź 14, 2021 09:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WRONA



Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 138

Post Odpowiedz z cytatem
Jak już rozmawiamy o samochodach, to moim zdaniem, warto pomyśleć również o jakimś dobrym ubezpieczeniu. A wiem, że na stronie tego portalu https://superpolisa.pl/faq/jak-napisac-oswiadczenie-o-kolizji-drogowej/ można przeczytać wiele przydatnych informacji w tym zakresie, więc jeżeli jesteście ten zainteresowani, to koniecznie sobie tam zerknijcie
Pią Lis 26, 2021 17:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marianka



Dołączył: 25 Lis 2021
Posty: 26

Post Odpowiedz z cytatem
Motoryzacja nie jest moim mocnym punktem, więc kupując auto zawsze potrzebowałam wsparcia. No ale teraz są firmy specjalizujące się w sprawdzanie samochodów przed zakupem z czego korzystam. I to się opłaca, bo jak już się zdecyduje na dany pojazd, to chociaż wiem, że nie ma ukrytych niespodzianek.
Pon Gru 06, 2021 01:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Miśta



Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Jak już masz samochód to nie zapomnij o zaufanym i dobrze zaopatrzonym sklepie z częściami do niego – jak np. sklep motoryzacyjny Jaworzno. Polecam zwłaszcza osobą mieszkającym w pobliżu Jaworzna.
Pon Gru 06, 2021 22:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mateusz913



Dołączył: 07 Gru 2021
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Jaki macie samochód?

___
https://printcrafters.pl/
Wto Gru 07, 2021 00:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenaa



Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 22

Post Odpowiedz z cytatem
Z mężem w tym roku zdecydowaliśmy się na zakup super samochodu, Macana z Porsche Centrum Sopot. Sama jestem pod wrażeniem marki i tego jak ten samochód sprawdza się na co dzień. Komfort jazdy, wygoda, rewelacja. Sama obsługa salonu pełna profeska, dbają o zadowolenie klienta.
Pią Gru 24, 2021 11:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anjja



Dołączył: 04 Sty 2022
Posty: 36

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio korzystałam z usług blacharni i lakierni. W Lublinie wybrałam Autoryzowaną Stację Obsługi Samochodów na Prusa https://www.autoserwispzm.pl/blacharnia-lakiernia Solidnie zajęli się moim samochodem, nie trwało to długo a był jak nowy Smile Firma to solidni specjaliści i z cenami nie przesadzają.
Pon Sty 17, 2022 01:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lajla



Dołączył: 19 Gru 2021
Posty: 116

Post Odpowiedz z cytatem
Smile


Ostatnio zmieniony przez Lajla dnia Pon Kwi 25, 2022 21:35, w całości zmieniany 1 raz
Pią Sty 21, 2022 13:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
marianka



Dołączył: 25 Lis 2021
Posty: 26

Post Odpowiedz z cytatem
Dla mnie jako handlowca, auto to miejsce gdzie spędzam ogrom czasu, także tu zawsze mi zależy na tym by czas spędzało mi się dobrze. A zawsze jest problem z ładowarką. Tu więc po nowe zaglądam do https://tatarek.com.pl/zasilacze gdzie mają spory wybór, więc zawsze coś znajdę pod siebie.
Pon Lut 21, 2022 23:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
MichalRost



Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
Jakiś czas temu odnalazłem popularny portal, i przestudiowałem tekst skupiający się na tym zagadnieniu. Przejrzyjcie sami i poinformujcie co o nim sądzicie -samochody używane poznań.
Czw Kwi 14, 2022 09:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Kwi 14, 2022 09:01
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Dobra dusza Strona Główna » Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dobra dusza  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)